24 saat önce
24 saat önce

Sinop Milli Eğim Müd. Engelli İşçi Alacak

Engelli alımıBu ilana sadece Kişisel Durumu “Engelli” olanlar başvurabilir.

Türkiye İş Kurumu

SİNOP ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ SİNOP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ** Yayınlanma Tarihi: 14.12.2020

Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı Son Başvuru Tarihi 18.12.2020 İşveren Statüsü Kamu Pozisyon 1

 

 

Genel Hususlar ve Özel Şartlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Sınava Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar:

 

 

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki engelli işçi ilanlarına başvurularda alt puan barajı aranmamakla birlikte, başvuracak kişilerin EKPSS’ye girmiş olmaları gereklidir. EKPSS’ye tabi engelli işçi ilanlarına başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçecektir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

4) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

5) EKPSS’ye tabi ilanlara başvuranların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dörder katı olarak oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir.

6) ) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sınavdan önce veya sonra yapılabilir.

 

Tüm detaylı bilgiyi işkurdan alabilirsiniz.

 

 

Paylaşın
ÇOK OKUNANLAR
  14

  Sinop Milli Eğim Müd. Engelli İşçi Alacak

  8

  Muğla Engelli 7 İşçi Alacak

  5

  Kullanım Şartları

  5

  Ekpss Doğru Tercih Nasıl Verilir

  4

  2. Sınıf Tüm Dersler PDF İNDİR epub

  4

  2. Sınıf Çocuklar için Kodlama PDF İNDİR epub

  3

  Engelli Araç Hesaplama

  3

  8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Çek-Kopar Yaprak Test PDF İNDİR epub

  3

  7. Sınıf İngilizce Öğretmenimin Yazılı Soruları (3445)

  3

  9. Sınıf Kimya Çevir Konu Çevir Soru PDF İNDİR epub