Kullanım Şartları

Aşağıda detaylarını okuyabileceğiniz bu Kullanım Şartları metni, engellilersayfasi.com sitesi (artık “Engellilersayfasi.com” olarak anılacaktır) ve web sitesini ziyaret eden internet kullanıcısı (artık “ziyaretçi” olarak anılacaktır) arasındaki anlaşmayı belgelemektedir. Engellilersayfasi.com’u ziyaret etmeye devam ettiğiniz takdirde, aşağıdaki Kullanım Şartları’nı ve Engellilersayfasi.com’un Gizlilik Politikası metnini okuduğunuzu, anladığınızı ve söz konusu metinleri bir bütün olarak kabul ettiğinizi beyan etmiş olacaksınız. Herhangi bir sorunuz olursa, iletişim formu aracılığıyla bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Şartları’nı ya da Gizlilik Politikası’nı kabul etmeme hakkına sahipsiniz. Bu durumda Engellilersayfasi.com’a gerçekleştirdiğiniz ziyaretinizi sonlandırmanızı rica ederiz. Ziyaretinize devam etmeniz halinde, bu Kullanım Şartları’nı ve Gizlilik Politikası‘nı kabul ettiğiniz varsayılacaktır.

Makalelerin Kullanım Hakları

Engellilersayfasi.com, annelik hakkında faydalı ve bilgilendirici makalelerin olduğu, anne adayların ve annelerin söz konusu makalelere erişmek yoluyla faydalanabilecekleri, WordPress içerik yönetim sistemi tabanlı bir web sitesidir. Engellilersayfasi.com’daki tüm yazılar, Engellilersayfasi.com editörleri tarafından yazılmış ya da ücreti ödenerek satın alınmıştır. Bu sebeple, Engellilersayfasi.com’daki her bir yazının telif hakkı, yalnızca Engellilersayfasi.com’a aittir. Engellilersayfasi.com’daki yazılar, kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir platformda yayınlanamaz (sosyal medya paylaşımı yaparak ya da makale bağlantısını tanıdıklarınıza göndermek suretiyle bu web sitesindeki bir makaleyi paylaşmak serbesttir). Sitedeki tüm makaleler, Creative Commons Atıf-GayriTicari 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmışlardır ve makalelerin Engellilersayfasi.com harici kişiler tarafından kullanımı, bu lisansın şartlarına tabidir.

Dış Bağlantılar

Yazılarımızda site dışına yönlenen bağlantılar ya da birlikte çalıştığımız şirketlerin reklamları bulunabilir. Söz konusu harici bağlantılara ya da reklamlara tıklamak, tamamen ziyaretçinin tasarrufunda ve sorumluluğunda olan bir eylemdir ve Engellilersayfasi.com, bu eylemin herhangi bir sonucu hakkında sorumlu tutulamaz.

Yazı İçerikleri

Engellilersayfasi.com üzerinde bulunan ve ziyaretçilere sunulan tüm makaleler yalnızca bilgilendirme amacı taşımaktadır. Makalelerde verilen bilgilerin doğruluğu ya da uygulanabilirlikleri teyit edilmemiştir. Sağlıkla ilgili olan makaleler başta olmak üzere tüm makalelerin içerikleri, yalnızca ziyaretçinin fikir edinmesi amacıyla hazırlanmıştır. Hiçbir içerik, yalnızca uzman tıp doktorunun verebileceği bir tıbbi tavsiye ya da tanı yerine geçmez. Makale içeriklerinin doğurabileceği sonuçlarla ilgili olarak Engellilersayfasi.com hiçbir şartla ve hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Söz konusu sağlık olduğunda Engellilersayfasi.com, uzman tıp doktorlarının ziyaret edilmelerini önerir.

Telif Hakkı Bildirimi

Engellilersayfasi.com, telif ve kullanım haklarına saygı duyan bir platformdur. Engellilersayfasi.com’da kullanılan tema, eklenti, görsel ve makalelerin tamamının kullanım hakları Engellilersayfasi.com’a aittir ya da söz konusu içerikler, telif hakkı gözetilmeyen, serbest dağıtılan ve/veya kişisel ya da ücretsiz kullanımı serbest olan içeriklerdir. Engellilersayfasi.com’daki bir içeriğin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen bunu bize iletişim formu aracılığıyla bildirin ve durumu birlikte inceleyelim.

Engellilersayfasi.com İçeriğinin Kullanılması

Engellilersayfasi.com’da yayınlanan bir metnin farklı kişiler tarafından farklı platformlarda yayınlanması, değiştirilerek kullanılması ya da içeriğin türevlerinin üretilmesi, ancak ve ancak Creative Commons Atıf-GayriTicari 4.0 Uluslararası Lisansı şartları sağlandığı ve aşağıdaki şekilde atıfta bulunulduğu takdirde mümkündür:

 1. Engellilersayfasi.com’a ait içerik bir internet sitesinde kullanılacaksa, yazının içeriğinde mutlaka ilgili yazının Engellilersayfasi.com’dan alıntı olduğunu belli eden link ve ifadeler kullanılmalıdır.
 2. Engellilersayfasi.com’a ait içerikler basılı bir platformda kullanılacaksa (dergi, gazete, kitap gibi), ilgili yazının Engellilersayfasi.com’dan alıntı olduğunu belli eden ifadeler kullanılmalıdır.

Örneğin:

Yukarıda açıkça belirtilen şartların yerine getirilmesi durumunda, herhangi bir içeriğin farklı kişiler tarafından farklı platformlarda yayınlanması, değiştirilerek kullanılması ya da içeriğin türevlerinin üretilmesi için önceden Engellilersayfasi.com’dan izin alınmasına gerek yoktur.

Engellilersayfasi.com’da yayınlanan bir yazının, yukarıdaki şartlar yerine getirilmeden farklı bir platformda aynen ya da değiştirilerek paylaşılmasının tespiti durumunda Engellilersayfasi.com, söz konusu yazının ilgili web sitesinden/sayfasından kaldırılmasını talep etme hakkına sahiptir. Yazının ilgili web sitesinden/sayfasından kaldırılmaması durumunda Engellilersayfasi.com, yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Ziyaretçi Yorumları

Engellilersayfasi.com’da yayınlanan yazılar, ziyaretçi yorumlarına açık olarak yayınlanırlar. Herhangi bir yazı ya da sayfadaki ziyaretçi yorumu, ancak ve ancak ziyaretçiyi bağlamaktadır. Ziyaretçiler tarafından yapılan herhangi bir yorum, Engellilersayfasi.com’un görüşlerini yansıtmaz, Engellilersayfasi.com’u hukuki ve ahlaki olarak bağlamaz ve Engellilersayfasi.com’un anlık ve sürekli takibinde değildir. Ziyaretçiler, yaptıkları yorumlardan ve yorum yaparken sundukları bilgilerin (ad, soyad, e-posta adresi, web sitesi adresi vb.) doğruluğundan sorumludurlar.

Ziyaretçinin yorum yapması, ad ve soyad gibi bazı kişisel verilerin sunulmasını gerektirebilir. Bu durumda ziyaretçi, Engellilersayfasi.com’daki herhangi bir yazı ya da sayfaya yorum gönderdiğinde, formda belirtilen ad soyad bilgilerinin yayınlanabilir oldukları hususunda açık rıza beyan etmiş sayılır.

Herhangi bir ziyaretçi yorumunun hukuka, ahlaka ve toplum değerlerine aykırı olduğunu düşünüyorsanız, bu yorumu iletişim formu aracılığıyla bize bildirmenizi rica ederim.

Kişisel Olmayan Verilerin Toplanması

Engellilersayfasi.com, ziyaretçi istatistiklerini ölçmek ve sitenin kullanımını iyileştirmek adına, kişisel olmayan veriler (IP adresi, siteye giriş zamanı, sitede geçirilen süre vb.) toplayabilir. Bu konuda Gizlilik Politikası sayfasında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Herhangi bir yolla Engellilersayfasi.com’a herhangi bir kişisel bilginizi iletmeniz tamamen sizin sorumluluğunuzda olur. Söz konusu kişisel bilgi, Gizlilik Politikası metnine tabi olacaktır.

Kişisel Verilerin Engellilersayfasi.com’a Sunulması

Engellilersayfasi.com’da bulunan bir yazıya ya da sayfaya yorum yaparken, ya da iletişim formu aracılığıyla benimle iletişime geçerken, adınız ve soyadınız gibi bazı kişisel verileri sunmanız istenebilir. Böyle bir durumda sunduğunuz kişisel veriler, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında değerlendirilecek ve korunacaktır. Engellilersayfasi.com ve kişisel veriler hakkında daha detaylı bilgiyi Gizlilik Politikası sayfasında bulabilirsiniz.

Okumakta olduğunuz Kullanım Şartları, önceden haber verilmeksizin güncellenebilir, değiştirilebilir. Herhangi bir güncelleme ya da değişiklik, yayınlandığı an itibariyle geçerlidir. Bu metinde yapılan son güncellemenin tarihini aşağıda görebilirsiniz.

Son Güncelleme: 05.07.2020

ÇOK OKUNANLAR
  38

  Sinop Milli Eğim Müd. Engelli İşçi Alacak

  21

  Muğla Engelli 7 İşçi Alacak

  14

  Engelli Araç Hesaplama

  13

  Ekpss Doğru Tercih Nasıl Verilir

  7

  Engelli Araç Hesaplama

  7

  Kullanım Şartları

  6

  2. Sınıf Tüm Dersler PDF İNDİR epub

  5

  10. Sınıf Kimya Soru Bankası PDF İNDİR epub

  5

  9. Sınıf Tarih Akıllı Kitabım PDF İNDİR epub

  5

  5. Sınıf Matematik Etkileşimli Konu Anlatım Föyleri PDF İNDİR epub