1 sene önce
1 sene önce

Derin Öğrenme (Ciltli)

Derin Öğrenme (Ciltli) pdf indir sayfasındasınız pdf  indirmek için tam zamanı ve tam yerindesiniz. Ian Goodfellow tarafından hazırlanan eserin yayın evi olarak BUZDAĞI YAYINLARI tarafından  yayınlanan bu eser Derin Öğrenme (Ciltli) pdf  indirmek istiyorsanız aşağıda bulunan linklerden birine tıklamız durumuda pdf indirilecektir. Ders kategorisinde yer alan  bu eser toplamda 2018-11-05 yılında basılan ve 848 sayfa sayfa olduğu eserin özeti ile birlite indirmek istiyorsanız lütfen en aşağıda bulunan linklerden tıklayarak indirebilirsiniz..

Derin Öğrenme (Ciltli) pdf indir linkini kullanarak bedava okuyabilir arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz. Ayrıca 6058213296 ISBN numarasına sahip olan eser Ian Goodfellow ‘tarafından yazılan  bu harika esere atta bulunan linlerden birine tıklayarak tek  tıkla ulaşabilirsiniz. Bu eser sitemizde BUZDAĞI YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2018-11-05 tarihinde yayınlandığı Derin Öğrenme (Ciltli) pdf indir olarak indirmek istediğiniz eseri linklerden birini kullanarak indirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza da bu siteyi önerebilirsiniz..

Ian Goodfellow ”ın bu eserin sitemizde bulunan linkten indirebilirsiniz Ayrıca yazarımıza ait diğer eseri sitemizde bulabilirsiniz.Şimdi Derin Öğrenme (Ciltli) pdf indir sayfasındaki  Ders Kitapları kategorisinde bulunan ve yayınlanan eser 848 sayfadan oluşmaktadır. İndirdiğiniz pdf ile normal kitabi kıyas edebilirsiniz. Tüm eserleri istemizde bulabilirsiniz..

 • ISBN: 6058213296
 • Kitap Adı: Derin Öğrenme (Ciltli)
 • Kategori: Ders Kitapları
 • Yazar: Ian Goodfellow
 • Yayın Evi: BUZDAĞI YAYINLARI
 • Basım Yılı: 2018-11-05
 • Sayfa Sayısı: 848
 • Baskı No: 1. Baskı

Derin Öğrenme (Ciltli) pdf indir dışında farklı eserlerinde pdf dosyalarını indirmek istiyorsanız sitemizde bulunan arama butonunda sorunlar olduğundan kaldırılmıştır bundan dolayı lütfen Google.com sitesine girerek kitap ismi (boşluk) pdfindiroku.net yazarak ilk çıkan sonuçtan siteyi ziyaret ederek indirebilirsiniz. Teknik aksaklık için özür dileriz en yakın zamanda düzeltilecektir..

Paylaşın
ÇOK OKUNANLAR
  38

  Sinop Milli Eğim Müd. Engelli İşçi Alacak

  21

  Muğla Engelli 7 İşçi Alacak

  13

  Engelli Araç Hesaplama

  12

  Ekpss Doğru Tercih Nasıl Verilir

  6

  2. Sınıf Tüm Dersler PDF İNDİR epub

  6

  Engelli Araç Hesaplama

  6

  Kullanım Şartları

  5

  9. Sınıf Tarih Akıllı Kitabım PDF İNDİR epub

  5

  5. Sınıf Matematik Etkileşimli Konu Anlatım Föyleri PDF İNDİR epub

  5

  İlkokul 1. Sınıflar İçin Seri Okuma PDF İNDİR epub